Alaçatı Drone Kiralama ve Kiralık Drone

Alaçatı drone kiralama hizmeti veren firmamız; kiralayabileceğiniz dronelar sayesinde metrelerce yüksekten bile kaliteli ve nitelikli fotoğraf ve videolar çekebilmeniz adına tamamen profesyonel cihazları kiralıyor.

4K çekim kalitesine sahip olan, profesyonel cihazları kiralayıp, kullanan yönetmen ve kameramanlar, kaliteli ve eşsiz çalışmalara imza atıyor.

Üstelik firmamız, çekimler esnasında çekimleri asiste ediyor yani sizleri çekimlerin başarılı olabilmesi adına en iyi şekilde yönlendiriyor.

Sizler de en kötü hava ve ışık koşullarında bile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, çekimlerinizi aralıksız bir şekilde yürütebilmenize imkan tanıyan yani size zaman kazandıran drone cihazlarla çekim yapmak istiyorsanız; Alaçatı drone kiralama ihtiyacı duyduğunuz her an bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

alaçatı kiralık drone fiyatları

Alaçatı Drone Kiralama Hizmet Kapsamımız:

Ülkemizin turizm potansiyeli son derece yüksek olan şehirleri arasında bulunan Alaçatı, incecik kumlarla bezenmiş plajları, tekne turları, tarihi ve turistik mekanları ile yaz, kış turist akınına uğruyor.

Pek çok yönetmen festival, konser çekimi vb. çekimlerini özellikle yaz aylarında Alaçatı’da gerçekleştirmeyi tercih ediyor.

Sizler de tarihi mekan çekimi, otoyol, köprü, tren yolu çekimi, hava alanı çekimi vb. iş hayatınıza yönelik çekimlerde drone kameralardan yararlanmak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilir, profesyonel cihazlarımızdan dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

Son dönemlerin en kaliteli ve en profesyonel dronelarından biri olan Dji Phantom 4, Dji Mavic 2 Pro, Dji Inspire 2 cihazlardan sizler de kiralayabilir, kiraladığınız cihazı arazi, park, fabrika, sanayi, bisiklet, otobüs vb. tüm çekimlerde kullanabilirsiniz.

İş hayatınıza yönelik yani kurumsal ihtiyaçlarınızın yanı sıra düğün hikayesi, nişan, evlilik teklifi, doğum günü, mezuniyet vb. özel günlerinizde de kapsamlı, ayrıntılı, kaliteli görüntüler elde edebilmek adına yukarıdaki 3 drone cihazımızdan birini hemen kiralayabilirsiniz.

Alaçatı Kiralık Drone Markalarımız

  • Dji Phantom 4
  • Dji Mavic 2 Pro
  • Dji Inspire 2

Dronelarımız mevcuttur. İhtiyacınız olan farklı modeller için bize ulaşın.

Alaçatı Drone Kiralama Fiyatları:

Drone kiralama fiyatları, firmadan firmaya hatta firmanın kendi içerisinde bile farklılık arz edebiliyor.

Kameranın kaç günlüğüne ya da ne kadar bir süre için kullanılacağı, hangi cihazın kiralanacağı, kiralama dışında kurgu ve montaj hizmetinin alınıp alınamayacağı vb. etmenler; fiyatları belirliyor.

Yol, yemek, konaklama ihtiyaçlarımızı bizler hiçbir şekilde fiyatlarımıza yansıtmıyoruz.

Lakin fiyatlarımıza kurgu ve montaj hizmeti dahil değildir.

Alaçatı drone kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek adına bizleri arayabilir, çekimlere dair merak ettiğiniz soruları bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.