alaçatı hava çekimi hizmeti

Alaçatı Hava Çekimi Hizmeti | Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Alaçatı hava çekimi hizmeti sunan firmamız, özellikle inşaat sektörü, nakliye, sosyal tesis vb. alanlarda faaliyet gösteren firmalara reklam ve tanıtım ihtiyaçlarında yardımcı oluyor.

Son dönemlerde giderek daha da popüler hale gelen havadan çekim, metrelerce yükseklikten insansız hava araçları ile net ve kaliteli video ve görüntüler elde edilebilmesini mümkünleştiriyor.

Festival, konser, tarihi yerlerin çekimi, siyasi partiler tarafından düzenlenen mitingler, belediyenin sunduğu hizmetler vb. pek çok sektörde firmalar günümüzde havadan görüntüleme yöntemini tercih ediyor.

Bizler, profesyonel cihazları kiralayarak, bireysel ve kurumsal her türlü dış mekan çekimlerinizin kusursuz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına özen gösteriyoruz

Tüm çekimleri havadan çekimin inceliklerini bilen, işine oldukça özen gösteren, insansız hava araçlarını kullanmayı ve yönetmeyi gayet iyi bilen ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimizle ilgili detaylı bilgi alabilmek adına bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alaçatı Havadan Çekim Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Son yıllarda arsa, inşaat, orman, metro, tren çekimleri başta olmak üzere kurumsal tanıtım videolarında sıklıkla kullanılan bu yöntem, aynı zamanda düğün fotoğraf çekimi, evlilik teklifi, doğum günü kutlaması, nişan vb. özel günlerde de kullanılıyor.

500 metre üstü yükseklikten bile farklı açılarda video ve fotoğraf çekimlerini mümkünleştiren bu yöntem, günümüzde profesyonel ve deneyimli kameraman, yönetmen, sinema, dizi ve film ekipleri tarafından tercih ediliyor.

Uzaktan kumandalı cihazlarla yönetilen insansız hava araçlarının mutlaka kaliteli, her türlü olumsuz hava koşuluna karı dayanıklı olması gerekiyor.

Alaçatı Hava Çekimi Fiyatları:

Fiyatlar, kiraladığınız cihazın markasına, niteliğine, cihazı ne kadar süreliğine kiraladığınıza, kurgu ve montaj hizmeti alıp almayacağına göre değişiyor.

Kurgu ve montaj hizmeti de almak isteyen firmalara bizler oldukça uygun olan fiyat tekliflerimizi iletiyoruz.

Personelimizin yemek, yol vb. giderlerinin size sunduğumuz hava çekimi fiyatlarına dahil olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Alaçatı hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Alaçatı’da Hava Çekiminin Kullanıldığı Alanlar

  • Otel
  • Butik otel
  • Tatil köyü
  • Beach club
  • Alaçatı marina
  • Alaçatı port
  • Alaçatı limanları
  • Alaçatı kamp alanları

Burada ki linke tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.