Alaçatı Kamera Kiralama ve Çeşme Kiralık Kamera

Alaçatı kamera kiralama hizmeti ile bu bölgede yapılacak olan çekimlere kamera ve ekipman desteği sağlayan ajansımız kişisel ve kurumsal projelerinizde çözüm ortağı olmaktan büyük keyif alıyor.

Bizi Arayın : 0544 880 85 50

Alaçatı’da tanıtım filmi, belgesel vb. çekim yapacak olan yönetmenlerin 1.ve 2.kameraya ihtiyaç duyması sonucu birçok değerli insanla çalışma fırsatı bulduk ve hala da çalışmaya devam ediyoruz.

Kiralık kamera dışında objektif, go pro, ışık sistemleri, tripod ve gimbal gibi ekipman ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alaçatı Kiralık Kamera ve Ekipmanlarımız

  • Kiralık Sony A7 3 Kamera
  • Kiralık Mavic 2 Pro Drone
  • Kiralık Go Pro 8 Hero Black
  • Sony 28-70 mm Lens(Objektif)
  • Sigma 35 mm 1.4 Diyafram Lens
  • Kiralık Zhiyun Crane 3
  • Moza Air 3 Gimbal

Alaçatı Kamera Kiralama Hizmetimiz Hakkında

Bünyemizde yer alan ekipmanlarımız ile düğün, nişan, kına ve doğum günlerinizi ölümsüzleştirirken kurumsal projelerinizi 4k çözünürlükte ki profesyonel görüntü kalitesi ile müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

Biz 4k Film Stüdyo olarak müşterilerimizin projelerini asiste etmekten ve yönetmekten son derece keyif alıyor ve bunu yaratım sürecine yansıtarak harika işlerin ortaya çıkmasına katkıda bulunuyoruz.

Müşterilerimiz büyük metropollerde ekipman bulmanın ve kiralamanın son derece kolayken ege ve akdeniz bölgesinde ne yazık ki bunun çok mümkün olmadığını belirtmektedir.

Bölgede çok fazla talep olmamasına rağmen sektöre olan aşkımız nedeniyle müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği genel ekipmanları bünyemizde bulundurmak için

Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizleri daha da çok motive ediyor ve kiralık kamera ekipmanları konusunda listemizi genişletmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Alaçatı Kamera Kiralama Fiyatları

Öncelikle kamera kiralama fiyatları çekimin yapılacağı gün ve saate göre değişiklik göstermekte olup operatör desteği verilen projelerde konaklama ve yemek ücreti fiyatlarımıza dahildir.

Çekilen görüntüler müşterinin temin ettiği belleklere transfer edilerek teslim edilir.  Onun dışında kameranın içinde yer alan sd kart firmamıza aittir ve fiyata dahil olmadığı için müşteriye teslim edilememektedir.

Lütfen ekipman kiralama ihtiyaçlarınız için önceden arayarak randevu alınız.

Diğer hizmetlerimizi incelemek için burada ki linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.