Aliağa Hava Çekimi

Aliağa hava çekimi hizmetimizden hemen sizler de yararlanarak, uçak ya da helikopterlerde kamera kullanılarak çekilmesi mümkün dahi olmayan video ve görüntüleri elde etmeye ne dersiniz?

Karadan metrelerce yüksekte çekim yapabilme kapasitesine sahip olan insansız hava araçlarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz havadan çekim hizmetimiz; hem kurumsal hem de bireysel çekimleri içeriyor.

Kovan Ajans olarak, Aliağa’nın yanı sıra İzmir’in diğer semt ve ilçelerinde de hizmet veriyoruz.

Hizmetimizin tüm aşamalarında öncelikle müşterilerimizi iyice dinliyor, inşaat sektörü, nakliye sektörü vb. farklı sektörlerde hizmet veren kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerlemek isteyen firmaların yanı sıra bireylere de havadan görüntüleme hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğinizde ulaşabilirsiniz.

Aliağa Hava Çekimi Hizmetimizin Kapsamı:

Başta belediyeler, nakliye firmaları, inşaat firmaları gibi kurumsal firmalar tarafından tercih edilen, günümüzde bireysel müşterilere de hitap eden havadan çekim; festival çekimleri, konser çekimleri, arsa, arazi, orman çekimleri vb. pek çok hizmeti içeriyor.

Tarihi yerlerin, hastane vb. kurumsal binaların tanıtımlarında oldukça etkili olan havadan video çekimi; müşterilerin ve ziyaretçilerin bu mekanlarla ilgili olarak geniş çaplı ve ayrıntılı bilgi alabilmelerini amaç ediniyor.

Havadan fotoğraf çekimi teknikleri kullanılarak internet sitelerine yüklenen, mekanların dış görünümlerine, tam olarak adreslerine dair bilgiler içeren fotoğraflar; müşteriler üzerinde pozitif etki uyandırıyor.

Standart kameralara göre pek çok açıdan fotoğraf çekilmesini sağlayan insansız hava araçları, düşük ışıkta bile kaliteli, çözünürlüğü son derece yüksek fotoğraf ve videolar çekebiliyorlar.

Bizler, deneyimli pilotlarımız tarafından kullanılan, oldukça profesyonel ve en son teknolojiyle donatılmış insansız hava araçlarıyla harika çekimlere imza atıyoruz.

Profesyonel bir hava çekimi hizmeti almak adına bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Aliağa Hava Çekimi Fiyatlarımız:

Hava çekimi fiyatlarımız; çekimlerin süresine, türüne, nerede olacağına ve konusuna göre değişebiliyor.
Aliağa hava çekimi fiyatları, personelimizin yol, yemek ve konaklama giderlerini de içeriyor.

Lakin montaj ve kurgu fiyatları, çekim fiyatlarına dahil olmadığından bu durumda ekstra bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Havadan görüntüleme, kurgu ve montaj fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.