Alsancak Hava Çekimi | Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Alsancak hava çekimi hizmeti veren firmamızla hemen iletişime geçerek, kurumsal ya da bireysel video ve fotoğraf ihtiyaçlarınızın profesyonel kameraman ve yönetmenler tarafından karşılanmasına ne dersiniz?

Bizler; en son teknolojinin kullanıldığı uzaktan kumanda ile kontrol edilen insansız hava araçlarını kiralıyor; projelerinizin başarıyla tamamlanmasına olanak tanıyoruz.

Özellikle işletmelerine dair tanıtım ve reklam filmi video ve fotoğraf çekimi hizmeti almak isteyen tüm işletmelere hizmet veriyor; işletmelerin kurumsal imajlarını müşterilerine en iyi şekilde yansıtabilmelerini sağlıyoruz.

İzmir’in en şahane ilçelerinden biri olan Alsancak’ta metrelerce yüksekten çekim yapabilen insansız hava araçları ile video çektirmek istediğinizde bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir; Alsancak havadan görüntüleme hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Alsancak Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Alsancak tarihi yerleri ve eşsiz güzellikleri ile İzmir’in yanı sıra diğer şehirlerimizden de pek çok işletmenin reklam ve tanıtım çalışmalarında tercih ediliyor.

Reklam ve tanıtım çekimlerinin yanı sıra İzmir’de çok sayıda arazi, belediye hizmeti, orman, festival, konser, film, kısa film, dizi çekimleri de gerçekleştiriliyor.

Yani Alsancak, özellikle de yaz aylarında sayısız projeye ev sahipliği yapıyor.

Bizler; kurumsal havadan video çekimi dışında bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetlerde veriyoruz.

Böylelikle dış mekan çekimlerinizin farklı açılardan, kapsamlı, ayrıntılı ve kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Mezuniyet filmi, evlilik teklifi, nişan vb. özel günlerinize yönelik tüm ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Alsancak limanı, oteller, kişisel ve kurumsal işletmeler, hastaneler, eğitim kursları, cafeler, restoranlar, veteriner klinikleri ve benzeri pek çok sektörde hizmet veren markanızın çekimleri için bize ulaşabilirsiniz.

Alsancak Hava Çekimi Fiyatları:

Alsancak hava çekimi fiyatları hizmet aldığınız firmaya, hangi cihazı kiraladığınıza, çekimlerin süresine, kurgu ve montaj hizmetinin alınıp alınmadığına göre değişiklik gösterebiliyor.

Bizler; kurgu ve montaj hizmeti de almak isteyen firma ya da kişilere uygun fiyat tekliflerimizi sunuyoruz.

Personelimizin bireysel ihtiyaçlarını fiyatlara dahil ediyor, sizden ekstra konaklama, yol, yemek ücreti talep etmiyoruz.

Alsancak hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizi dilediğinizde arayabilirsiniz.

İzmir fotoğraf çekimi hizmetimiz için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.