Balçova Hava Çekimi Hizmeti

Balçova hava çekimi hizmeti veren firmamız; İzmir’in en şirin ve en güzel semtlerinden biri olan Balçova’da gerçekleştirmeyi planladığınız kurumsal ve bireysel çalışmalarınız için havadan video ve fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir.

Çekim öncesi çekim gerçekleşecek olan adrese giderek, doğru ışık ve doğru yönleri tespit eden firmamız; böylelikle çekimlerin başarı ile sonuçlanmasına olanak tanıyor.

Kaplıcaları ile ünlü olan, yaz kış fark etmeksizin yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Balçova’da gerçekleştireceğiniz tüm çekimlerde profesyonel bir kameraman ve yönetmene ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Balçova Hava Çekimi Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Kovan Ajans olarak, metrelerce yüksekten kaliteli ve net görüntüler çekebilme yeteneğine sahip olan insansız hava araçlarını yani kameraları kullanarak, çekimlerin daha kapsamlı ve ayrıntılı olmasını sağlıyoruz.

İnşaat sektörü, belediyeler gibi sıklıkla insansız hava araçları ile çekim yapma ihtiyacı bulunan kurumların yanı sıra düğün hikayesi çekimi, mezuniyet balosu çekimi vb. özel günlerine dair video ve fotoğrafların kaliteli, başarılı ve profesyonelce hazırlanmasına önem veren müşterilere de hizmet veriyoruz.

Balçova’nın yanı sıra İzmir’in diğer semtlerine ve çevre illere de hizmetimizi götürüyor; personelimizin yol, yemek, konaklama masraflarını fiyatlarımıza dahil ediyoruz.

Tanıtım filmi, reklam filmi, katalog çekimi vb. firmaların kurumsallaşması ve markalaşması yolunda oldukça önem arz eden çekimleri havadan görüntüleme tekniklerini en iyi şekilde kullanarak tamamlıyoruz.

Havadan çekim inceliklerini bilen, insansız hava araçlarını nasıl yönetmesi gerektiği hakkında bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle her türlü havadan fotoğraf çekimi ihtiyacınızı zamanında karşılıyoruz.

Balçova hava çekimi hizmetimize dair her türlü sorunuz için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Balçova Hava Çekimi Fiyatları:

Balçova hava çekimi fiyatları; çekimin türüne, kurumsal mı yoksa bireysel çekim hizmeti almak istediğinize, çekimlerin kaç gün ya da kaç hafta süreceğine göre değişebiliyor.

Konser, sinema filmi, reklam, dizi çekimi söz konusu olduğunda mezuniyet vb. bireysel çekimlere nazaran fiyatlar, daha yüksek olabiliyor.

Ekstra kurgu ve montaj hizmeti almak istediğinizde fiyatlara ilave ediyoruz.

Balçova havadan video çekimi ve fotoğraf çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.