çeşme kiralık drone

Çeşme Drone Kiralama Hizmeti | Kiralık Drone

Çeşme drone kiralama hizmetimiz ile açık havada gerçekleştirmeyi düşündüğünüz çekimlerinizi 4k kalitesinde gerçekleştirebilir ve profesyonel görüntüler kaydedebilirsiniz.

Son teknoloji drone cihazlarımız yüksek çözünürlüklü çekimler yapmanıza olanak sağlıyor.

Operatör desteğide sağlayan ajansımız iha belgeli pilotlarıyla tüm projelerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Çeşme Drone Kiralama Hizmetimiz Hakkında

Ege bölgesinin en köklü firmalarından biri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çeşmenin yanı sıra yakın çevredeki il ve ilçelere de hizmet veriyor, önceliğimizi sizlerin mutluluğuna ve memnuniyetine veriyoruz.

Özel şirketlerin yanı sıra kamu sektöründe faaliyet gösteren firmalar da profesyonel kiralık drone hizmetimizden yararlanabiliyor.

Dizi, sinema çekimi, belediye hizmetlerine dair çekimler, konser çekimi vb. aklınıza gelebilecek tüm çekimlerde profesyonel destek sunuyoruz.

Son derece ekonomik olan uygun drone çekim fiyatlarımız ile her bütçeye hitap ediyoruz.

Bazı çekimlerde birden fazla cihaz kullanırken tüm video sürecini eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Kısacası Kovan Ajans olarak, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Çeşme Kiralık Drone 

Pek çok başarıya imza atan ajansımız; yönetmen, kurgu ekibi, kamera ve drone operatörü vb. profesyonel çalışanlarıyla hepsi birbirinden harika drone çekimlerine imza atıyor.

Drone çekimlerin önemini gayet iyi bilen ajansımız kurumsal tanıtımlarda da oldukça başarılı işler çıkarıyor.

Ekibimiz; tüm çekimlerinizin profesyonel bir kurgu çerçevesinde gerçekleşmesini sağlarken droneları en doğru şekilde yönetiyor.

Hizmet, marka, ihtiyaçlarınızda da ajansımızı tercih edebilirsiniz.

Çeşme Kiralık Drone Cihazlarımız Nelerdir?

  • Dji Mavic 2 Pro
  • Dji Phantom 4
  • Dji İnspire 2

Çeşme Drone Kiralama Fiyatları

Fiyatlarımız çekimin yapılacağı yer ve zamana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle doğru fiyatlandırma için bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Operatör desteği sağladığımız çalışmalarda yol, yemek ve konaklama giderleri verilen fiyat teklifine dahildir. Ekstradan bir ücret ödemeniz gerekmez.

Çekilen görüntüler müşterinin temin ettiği belleklere transfer edilir. Drone içinde yer alan hafıza kartları fiyata dahil değildir ve müşterilerimize bırakılamaz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.