Çeşme Hava Çekimi | Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Çeşme hava çekimi hizmeti veren firmamız; 4k kalitesinde çekim yapabilen insansız hava araçlarını bireysel ve kurumsal havadan fotoğraf ve video çekim ihtiyaçlarınızda kiralayabilmenize olanak sağlıyor.

Yalnızca en son teknolojinin kullanıldığı, modern ve kaliteli cihazları kiralayarak, sizlere beklentinizin de üstünde bir hizmet sunuyor; sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Aksine oldukça hoşnut kalacağınız işleri sizlere teslim ediyor; çekimlerin tam da istediğiniz gibi sonlanmasına yardımcı oluyoruz.

Çeşme hava çekimi hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çeşme Hava Çekimi Hizmetimiz Hakkında

Düğün hikayesi, nişan, tanıtım, reklam, katalog çekimi, evlilik teklifi çekimi vb. aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda çekim hizmeti veren firmamız; son dönemlerde oldukça popüler olan hava çekimi ihtiyaçlarınızda da sizlerin yanında yer alıyor.

Belirli açılardan değil de daha farklı ve geniş açılardan çekimler yapılabilmesini sağlayan insansız hava araçlarını nasıl kullanması gerektiğini gayet iyi bilen ekibimiz; çekimleri asiste ederek, büyük bir titizlikle ve başarı ile tamamlıyor.

Profesyonel yönetmenlerin, sinema ve film ekiplerinin tercihi olan insansız hava araçları, kar, yağmur gibi en olumsuz hava koşullarında hatta düşük ışıkta bile net, ayrıntılı görüntüler elde edebilmemizi sağlıyor.

Metrelerce yüksekliğe kadar uçabilen buna rağmen net görüntüler alan bu cihazlar, kurumsal tanıtım ve reklam faaliyetlerinin yanı sıra nişan, doğum günü, mezuniyet vb. özel günlerde de kullanılıyor.

Bizler, havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunarak, özel günlerinizi kayıt altına alabilmenizi, bir ömür boyu her izlediğinizde tekrar o günün heyecanını hissetmenizi sağlayan video ve fotoğraflara imzamızı atıyoruz.

Konser, festival, arsa, arazi çekimi vb. iş hayatınıza yönelik çalışmalarınızın kitlelere hitap eder şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

Tüm süreçte samimiyetimizi kaybetmiyor, sizlere aile sıcaklığında yaklaşıyoruz.

Çeşme Hava Çekimi Fiyatları:

Havadan görüntüleme fiyatlarımız, genellikle kiraladığınız cihaza, cihazı kiraladığınız süreye göre farklılık arz ediyor.

Yalnızca havadan çekim değil kurgu ve montaj hizmeti de veriyor, bu hizmetleri de almak istediğinizde sizlere ekstra fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Fiyatlarımıza personelimizin yemek, konaklama vb. ihtiyaçlarınızı da dahil ediyoruz.

Çeşme hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.