Çiğli Hava Çekimi

Çiğli hava çekimi hizmeti veren firmamız; İzmir’in en gözde ilçelerinden biri olan, batısında hemen İzmir körfezi bulunan Çiğli’deki kurumsal, katalog vb. çekimlerinizin kusursuzca tamamlanmasını sağlıyor.

İnşaat firmaları, oteller gibi pek çok kurumsal firmanın tercih ettiği firmamız; çekimlerinde son teknolojinin kullanıldığı insansız hava araçlarını tercih ediyor.

Kovan Ajans olarak bizler; Çiğli’deki tarihi mekanların, turistik adreslerin, firma ve kurum hizmetlerinin tanıtımında metrelerce yüksekten net ve kapsamlı çekimler yapabilen, gelişmiş havadan çekim teknikleri ile donatılmış insansız hava araçlarını kullanıyoruz.

Çiğli hava çekimi hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak istediğinizde bizlere sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çiğli Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız

Havadan fotoğraf çekimi hizmeti veren firmamız; özellikle, katalog ve tanıtım çekimlerinde insansız hava araçlarını en doğru ve en iyi şekilde kullanmayı ve asiste etmeyi bilen deneyimli pilotlarımızla hizmet sunuyor.

Çekimler öncesinde bizler; çekim mekanını keşfe çıkıyor; video ve fotoğrafların en iyi şekilde çekilebileceği noktaları belirliyoruz.

Tamamen ücretsiz olan keşif hizmetimiz esnasında sizlerin her türlü öneri ve görüşlerini de göz önünde bulunduruyoruz.

Orman, arazi, arsa çekimi, inşaat çekimi, belediye hizmetleri çekimi vb. kurumsal amaçlara hitap eden çekimlerde kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtmaya özen gösteriyoruz.

Böylelikle siz ve değerli müşterilerinizle aranızda sağlam bir köprünün kurulmasını sağlıyoruz.

Düğün hikayesi ve balo gibi çekimler söz konusu olduğunda ise çekimlerin sizin için ne denli anlamlı ve özel olduğunu dikkate alıyor; havadan video çekimi esnasında büyük bir titizlik ve uğraş gösteriyoruz.

Kısacası hizmetimizin tüm aşamasında müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu ilk önceliğimiz olarak belirliyoruz.

Çiğli Hava Çekimi Fiyatlarımız:

Çiğli hava çekimi fiyatları; çekimin konusuna, süresine, montaj ve kurgunun firmamız tarafından yapılıp yapılmayacağına göre değişebiliyor.

İlk fiyatımızı belirlerken bizler; pilot ve diğer personellerin yol, yemek, otel vb. masraflarını da hesaba katıyoruz.

Bizden sadece havadan görüntüleme değil kurgu ve montaj hizmeti almak istediğinizde sizlere son derece uygun fiyat tekliflerimizi sunuyoruz.

Havadan çekim fiyatlarımızla ilgili kapsamlı bilgi edinebilmek, merak ettiğiniz tüm soruları sormak istediğinizde bizleri arayabilir; mutlu müşterilerimiz arasına sizler de katılabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.