Didim Drone Hava Çekimi

Didim drone hava çekimi hizmetimizden yararlanarak, İzmir’in tarihi dokusunu kaybetmemiş, antik kentleri ile ünlü olan, olağanüstü güzellikteki bu semtinde gerçekleştirmeyi planladığınız kurumsal ve bireysel tüm çekimlerinizin beklentilerinizin de üzerinde olmasına ne dersiniz?

Bizler, Kovan Ajans olarak, adeta medeniyetler beşiği olan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanmış Didim’de havadan çekim hizmeti veriyoruz.

Çekimler esnasında tamamen kaliteli, en son teknoloji ile donatılmış, standart dronelara göre daha farklı ve kapsamlı açılardan çekim yapabilme yeteneğine sahip olan insansız hava araçlarını kullanıyor ve kiralıyoruz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Didim Drone Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Tarihi kalıntıları ve köklü geçmişi ile Didim, pek çok yönetmen tarafından tanıtım vb. çekimlerde tercih edilen en önemli adresler arasında bulunuyor.

Belgesel, sinema, dizi çekimlerine ev sahipliği yapan Didim, aynı zamanda kurumsal firmaların vb. çekimlerinde de yer alıyor.

Didim’de gerçekleştirmeyi planladığınız tüm katalog, web sitesi çekimi vb. çekimlerde bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir; kusursuz hizmet anlayışımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Böylelikle sağlam bir müşteri kitlesi elde edebilir, müşterilerinizin firmanızı en iyi şekilde tanıyabilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsallaşma yolunda ilerlemek adına havadan görüntüleme hizmeti alabileceğiniz gibi mezuniyet balosu, vb. dış mekanlara dair tüm özel çekimlerde de bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Didim Drone Çekim Fiyatları:

Didim havadan video çekimi ve fotoğraf çekimi fiyatlarında farklılık olabiliyor. Yani ücret, video mu yoksa fotoğraf çekimi mi olacağına göre değişebiliyor.

Aynı zamanda montaj hizmeti alıp almayacağınız da fiyatları etkiliyor. Montaj hizmeti almak istediğinizde daha yüksek bir rakam ödemeniz gerekiyor.

Fiyatlara her daim personelimizin yol, yemek ve konaklama giderlerini de dahil ediyoruz.

Havadan fotoğraf çekimi ve video çekimi öncesinde keşfe çıkıyor, çekim yerini detaylıca inceliyor, çekim gününe önceden hazırlık yapıyor, işimizi hiçbir şekilde aksatmıyoruz. Böylelikle sizlerin mağdur olmasının da önüne geçiyoruz.

Didim hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak adına bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linke tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.