Seo Uyumlu Makale Hizmeti

Seo uyumlu makale hizmetimizden yararlanarak, sizler de web sitenizin günlük trafiğini yükseltmek, Google nezdinde değerli bir site konumuna yükselmek, arama motorlarında ilk sayfada ve en üst sıralarda yer alarak, rakip siteler arasından sıyrılmak istemez misiniz?

Tüm seo çalışmaları içerisinde kilit bir rol üstlenen, sitenizin değerinin artmasına yardımcı olan seo uyumlu makalelerin mutlaka Google tarafından belirlenen belirli kriterler doğrultusunda hazırlanması gerekiyor.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Ancak makalelerin yani web site içeriklerinin yalnızca temel etmenler dikkate alınarak yazılması tek başına yeterli olmuyor. Bu makalelerin yani içeriklerin aynı zamanda kaliteli, okunaklı, ziyaretçilerin dikkatini çeken, okuyucuları sıkmayan içerikler de olmaları son derece önem arz ediyor.

Yani seo uyumlu makale yazarı olmak; çoğu zaman sağlam bir kaleme sahip olmayı, kapsamlı edebiyat bilgisini, cümleleri yerinde kullanabilmeyi, dilbilgisi kurallarına hakim olmayı, hepsinden öte okumayı ve yazmayı seven bir yazar olmayı gerektiriyor.

Bizler, Kovan Ajans olarak, deneyimli editör ve yazar kadromuzla sizlere seo uyumlu makale hizmeti sunuyor, anlaşılır, okunaklı, ziyaretçilerinizin okumaktan asla sıkılmayacağı, aksine keyif alacağı içerikler teslim ediyoruz.

Uzun yıllardır web sitelerine metin ve içerik hazırlayan yazarlarımızla bloglarınızın, e-ticaret sitelerinizin, haber sitelerinizin, kurumsal sitelerinizin kısacası aklınıza gelebilecek tüm web adreslerinizin içeriklerini titizlikle kaleme alıyoruz.

Profesyonel seo uyumlu makale hizmetimizle ilgili detaylı bilgi alabilmek adına bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Nedir? Ne Değildir?

Son zamanlarda önemi gitgide daha da artan seo uyumlu makaleler, en genel tanımıyla belirli anahtar kelimeler doğrultusunda hazırlanan, özgün yani başka bir içerikten kopyalanmayan, okunaklı, anlaşılır, belirli bir konuda yazılan yazıları tanımlıyor.

Seo çalışmalarının temelini oluşturan seo uyumlu içeriklerin profesyoneller tarafından yazılması, sitenizin arama motorlarında yıldızının yükselmesi ve sitenizin günlük ziyaretçi sayısının artması anlamına da geliyor.

Piyasada seo uyumlu makale hizmeti sunduğunu iddia eden pek çok ajans ya da yazar bulunsa da maalesef ki çok az sayıda kişi, müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyor.

100 kelimesi 1 TL gibi oldukça düşük rakamlara yazılan içerikler, sitenize fayda getirmek bir yana sitenizin kalitesinin düşmesine, site ziyaretçilerinizi kaybetmenize yol açıyor.

Seo uyumlu makalenin yalnızca bazı anahtar kelimeleri yazı içine serpiştirmek olduğunu düşünen yazarlar tarafından hazırlanan içerikler; Google tarafından çöp niteliğinde kabul edildiğinden bu tarz yazılarla dolu olan siteler, ilk sayfada bulunmak bir yana ilk 3-5. sayfada bile zor yer ediniyor.

Anlatım bozukluklarıyla dolu olan, okuyucuyu sıkan bu içeriklerin en fazla ilk birkaç cümlesinin okunması ve geri kalan kısmının okunmaması, yani okuyucunun siteden ayrılması, Google nezdinde site puanınızı düşüren en önemli etmenlerden biri olarak varsayılıyor.

Bu yüzden de seo uyumlu makale hizmetini içerik hazırlamanın yalnızca anahtar kelime kullanmakla sınırlı olmadığının bilincinde olan, güzel dilimizi en iyi şekilde kullanabilen, edebiyata ilgi duyan,  mesleği yazarlık olan, yazmaya ve insanları aydınlatmaya aşık olan kişilerden almanız gerekiyor.

Bizler, yazı yani metinler yazmanın bir sanat olduğunu düşünen yazar ve editör kadromuz ile sizlere hizmet veriyor, anlaşılır, akıcı, okunaklı, bütünlük arz eden metinlerimizle sitenizin arama motorlarında hızlıca yükselmesini garantiliyoruz.

Kitap yazarı editör arkadaşlarımızla çalışarak, seo uyumlu makale hazırlamanın da oldukça ciddi bir iş olduğunu kabul ediyor, sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Blog, haber sitesi içeriklerinin yanı sıra kurumsal firma içeriklerini de profesyonellikle hazırlıyor; kurum kimliğinize yakışan metinlerle potansiyel müşterilerinizi etkileyebilmenize olanak tanıyoruz.

Hemen hemen her sektöre dair profesyonel seo uyumlu makale hizmeti veriyor, makalelerimizi kapsamlı bir araştırma sonrasında hazırlıyoruz.

Türkçe kaynakların yeterli olmadığı durumlarda İngilizce kaynakları da araştırıyor; böylelikle daha özgün ve yaratıcı içeriklere sitenizde yer vermenizi sağlıyoruz.

Organik, seo dostu içerik hizmeti dışında editörlük hizmeti de veriyor; yani içeriklerin yanı sıra içeriklere uygun fotoğrafları da sitenize ekliyoruz.

Seo uyumlu makale hizmeti fiyatlarımızla ilgili bilgi edinmek için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Başarılı ve okuyucu odaklı bir seo uyumlu makale hazırlamak için yazılan içeriğin bazı önemli kriterleri karşılaması gerekiyor.

Her makalenin yani içeriğin sahip olması gereken nitelikleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Özgünlük:

Web sitenizdeki içeriklerin sizden daha önce başka hiçbir site tarafından yayınlanmamış olması, içeriklerdeki cümlelerin bile başka içeriklerde kullanılmamış olmaları anlamına geliyor.

Aksi halde başka bir sitenin içeriğinde bulunan tek bir cümlenin bile sizin site içeriğinizde yer alması, Google gözünde değerinizi düşürebiliyor.

Hatta Google bazen benzer cümleleri bile kopya içerik olarak kabul edebiliyor.

Akıcılık:

Kendi içerisinde bütünlük arz eden, mantık ve dilbilgisi hatası bulunmayan, akıcı yani okuyucuda yazıyı sonuna kadar okuma isteği uyandıran yazılar, hem Google hem de okuyucular tarafından seviliyor.

Bu yüzden de hangi kategoride ya da alanda olursa olsun, sitenizdeki içeriklerin akıcı ve anlaşılır olmaları gerekiyor.

Doğru anahtar kelimelerle yazılmış olma:

Web sitelerindeki istisnasız tüm içeriklerin belirli anahtar kelimeler doğrultusunda yazılmış olmaları, seo uyumlu makale hazırlamanın olmazsa olmaz ilk aşaması olarak kabul ediliyor.

Ancak bu anahtar kelimelerin yerinde ve zamanında kullanılması da içeriğin kalitesini önemli ölçüde arttırıyor.

Dilbilgisi kurallarına uygunluk:

Anlatım bozukluklarıyla dolu, yazım ve imla kuralları önemsenmeden, gelişigüzel yani acemice yazılan yazılar; maalesef ki sitenizin de acemi ve sıradan bir web sitesi olarak algılanmasına neden oluyor.

Bu yüzden sitenizdeki içeriklerin dilbilgisi kurallarına harfi harfine uygun olmaları Türkçe öğretmenleri hatta yazarlar tarafından okunduğunda bile beğenilmeleri adeta bir zorunluluk arz ediyor.

Seo Uyumlu Makale Yazarı Kimdir? Kim Değildir?

Seo uyumlu içerikleri kaleme alan kişilere makale yazarı denilse de ne yazık ki yalnızca anahtar kelimeleri yazılarda geçirmekten başka hiçbir marifeti olmayan, düzgün bir cümle kurmayı bile başaramayan kişiler, sırf para kazanmak adına kendilerini makale yazarı olarak nitelendirebiliyor.

Bu durum ise müşterilerin mağdur olmaları, sitelerindeki içeriklerden istedikleri verimi alamamaları anlamına geliyor.

Peki, gerçek yani kaliteli bir makale yazarının hangi özelliklere sahip olması gerekiyor?

Seo uyumlu makale yazarlarının mutlaka yaratıcı olmaları, kendilerine has bir dile sahip olmaları, içerikleri hazırlamadan önce rakip site içeriklerine de göz atmaları, her şeyden öte mesleğini seven, yazı yazmaya aşık kişiler olmaları gerekiyor.

Aynı zamanda makale yazarların araştırmacı bir kişiliklerinin bulunmaları, öğrenmeye hevesli olmaları, öğrendiklerini başkalarının da anlayabileceği şekilde kaleme alabilmeleri de önem arz ediyor.

Bazen hazırlanan içerikler teknik detaylar gerektirebildiğinden yazarların sabırlı, yeni şeyler öğrenmekten sıkılmayan aynı zamanda okuduklarını anlayabilen yani zeki kişiler olmaları da bekleniyor.

Kısacası söz konusu kaliteli bir içerik hazırlamak olduğunda içerik yazarlarına hepsi birbirinden önemli görevler düşüyor.

Bizler, Kovan Ajans olarak, sorumluluğunun bilincinde olan, en iyisini yaratma peşinde koşan yazar ve editör ekibimizle hizmet veriyoruz.

Profesyonel yazar ve editör kadromuzla modadan sağlığa, dekorasyondan gezi yazılarına, kategori yazılarından hizmet yazılarına kadar pek çok alanda içerikler kaleme alıyoruz.

Seo uyumlu makale hizmeti kapsamımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak adına bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.Call Now Button