Foça Hava Çekimi Fiyatları

Foça hava çekimi hizmetimizden yararlanarak, İzmir’in eşsiz güzellikteki plajları, incecik ve pırıl pırıl kumları ve masmavi denizi ile Foça’da havadan video ve fotoğraf çekimi hizmeti ile yanınızdayız.

Foça’da belediye hizmetleri tanıtımı, inşaat, gıda, hizmet reklam ve tanıtımı vb. tanıtım hizmeti almak isteyen tüm firmaların yanı sıra sinema, dizi, reklam çekimleri gerçekleştirmek isteyen her türlü firmaya profesyonel havadan görüntüleme hizmeti veren firmamız; çekimlerde sadece profesyonel cihazları kullanıyor.

4K kalitesinde çekim yapan, metrelerce yüksekte süzülen, kara, yağmura ve rüzgara karşı son derece dayanıklı olan insansız hava araçlarımız; alanında deneyimli yani profesyonel pilotlarımız tarafından yönetiliyor.

Kurgu ve senaryoda da oldukça başarılı olan ekibimiz; sizlere her daim beklentilerinizi de aşan bir hizmet sunmaya özen gösteriyor.

Foça havadan çekim hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak istediğinizde bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Foça Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Hava çekiminin inceliklerine hakim olan ekibimiz tarafından sizlere sunulan hizmetimiz, arsa, otel, inşaat çekimleri, gıda fabrikası vb. fabrikaların hizmet imalatına dair detaylı çekimler, sinema, dizi, reklam filmi vb. kurumsal firmalara dair neredeyse her türlü çekimi kapsıyor.

İnsansız hava araçları ile gerçekleşen havadan video çekimi, kurumsal firmaların dışında düğün hikayesi, mezuniyet çekimi gibi dış mekanlarda gerçekleşen bireysel ve özel çekimleri de içeriyor.

Kısacası Kovan Ajans olarak, son derece kapsamlı bir havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunuyor, çekimlere öncelikle Foça’daki çekim adresini keşfe koyularak başlıyoruz.

Böylelikle çekimlerin beklentilerinizin de üzerinde olmasını sağlıyoruz.

Hizmetimizin her aşamasında sizlerin görüşünü ve onayını da almayı asla ihmal etmiyoruz.

Foça Hava Çekimi Fiyatları:

Foça hava çekimi fiyatları; çekim mekanına, çekim türüne yani çekimin neye dair olacağına göre değişebiliyor.

Sinema, film, reklam çekimi gibi kurumsal çekimlerle mezuniyet çekimi gibi özel günlere yönelik çekimlerin fiyatları farklılık gösteriyor.

Her şekilde de fiyatlarımıza ekibimizin yol, yemek ve konaklama giderlerini dahil ediyoruz.
Kurgu ve montaj hizmeti almak isteyen firma ve kişilere uygun fiyatlarımızı sunuyoruz.

Foça hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.