İZMİR

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

İZMİR

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

İzmir profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti ile kişisel ve kurumsal çözümler üreten Kovan Ajans;

 • Kişisel dış çekim
 • Stüdyo ve Greenbox
 • Cast çekimleri
 • Mezuniyet
 • Doğum günü
 • Düğün
 • Yeni doğan
 • Etkinlik
 • Organizasyon
 • Butik otel
 • Fabrika
 • İşyeri
 • Mekan
 • Arazi

vb. benzeri birçok alanda profesyonel ve sanatsal çekimler yapmaktadır.

Fotoğraf çekimi firmaların hizmetlerini tanıtabilmeleri için ayrılmaz bir parçası olarak önemli bir yer tutarken, tanıtım amacıyla kullanılan görsellerin kalitesi; eşsiz ve profesyonelliğin ön koşulu olarak kabul ediliyor.

Çözünürlüğü ve kalitesi düşük mekan ya da yemek fotoğraf çekimleri; müşterilerin gözünde saygınlığınızı kaybetmeniz, kurumsal imajınızın zedelenmesi anlamına geliyor.

Kaliteli ve profesyonel çekimleri kimliğinizi müşterilerinize daha iyi bir şekilde ifade edebilmenizi sağlamanın ötesinde onlara ne kadar değer verdiğinizi de adeta gözler önüne seriyor.

Bu yüzden de tüm firma, kişi ya da kurumların mutlaka profesyonel bir hizmet almaları gerekmektedir.

Bizler; Kovan Ajans olarak; tüm ilçe ve beldelerde profesyonel çalışmalar yaparak sanatsal çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Müşterilerinizin hizmetleriniz hakkında doğru fikirler edinebilmesine olanak tanıyor; saygınlığınıza saygınlık katıyoruz.

Hizmetimizden hemen yararlanmak adına bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilir; mekan, otel, mezuniyet vb. hemen hemen her dalda sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Profesyonel Fotoğraf Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Mezuniyet gibi en özel günlerinizde yanınızda yer alan ajansımız; cast, moda, mekan, dış mekan, otel gibi aklınıza gelebilecek tüm fotoğraf çekimlerinde size kusursuz bir hizmet sunmaya özen gösteriyor.

Müşterileriniz tarafından daha ilk anda fark edilmenizi ve kısa sürede marka olmanızı sağlayacak çalışmalara imza atarken; alanında uzman, önceliği müşteri memnuniyeti olan profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Profesyonel fotoğraf çekiminin incelik ve teknik bilgi gerektirdiğinin farkında olan sanatçılarımız; kimliğinizi, hizmetinizi müşterilerinize yanlış iletmemek adına büyük bir titizlik ve itina ile hareket ediyor.

İç-dış mekan, otel, cast, Greenbox stüdyo çekim tekniklerini ezbere bilen sanatçılarımız; sanatını ustalıkla icra ediyor.

İZMİR DOĞUM GÜNÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Dünyaya gözlerinizi açtığınız o güzel günü kutladığınız, var olmanın neşesini ve mutluluğunu hat safhada yaşadığınız doğum gününüzün en harika anlarını anı olarak biriktirmek istediğinizde doğum günü fotoğrafçılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evinizde, havuz başında, seçkin bir mekanda ya da en sevdiğiniz kafede; yani doğum gününüzü nerede kutlarsanız kutlayın, bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizler; özel gününüzün en anlamlı ve en eşsiz kareleri sizler için yakalıyor, size en güzel doğum günü hediyesini armağan ediyoruz.

İZMİR YENİDOĞAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Anne ya da baba olmanın ne denli harika bir duygu olduğuna ilk kez tanık olduğunuz, hayata daha pozitif bakmaya başladığınız, yani bebeğinizi kucağınıza aldığınız o ilk anları, yıllar sonra bile hatırlamak;  bebeğinizin dünyaya gözlerini açtıktan sonraki ilk hallerini bir ömür boyu hatıra albümünüzde saklamak adına yeni doğan doğum fotoğrafçılığı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bizler; doğumhanede başlayan çekimlerimize dilerseniz; evinizde ya da bebeğinizin o muhteşem odasında devam ediyor; belirli bir hikaye yani kurgu çerçevesinde çektiğimiz kareleri albümleyerek, sizlere teslim ediyoruz.

Bebeğinizin, sizin ve eşinizin yer aldığı fotoğrafların sizin için son derece anlamlı olduğunu biliyor, en şirin, en özel ve en duygusal kareleri yakalıyoruz.

Anne ve bebeğin ilk buluştuğu anın yüceliğine, doğum mucizesine anne, bebek ve emzirme fotoğrafları ile bir kez daha tanık olabilmenizi sağlıyoruz.

İZMİR HAMİLE FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Bebeğinize kavuşmanıza çok az bir süre kala, anneliğe hazırlandığınız her bir anı kaydediyor, iç ve dış mekanlarda hamileliğinize dair en özel anları birbirinden eğlenceli karelere dönüştürüyoruz.

Çekimler için dilerseniz sizin ve eşiniz için anlamlı ve özel mekanları tercih ediyor, çekimler esnasında sizi yormamaya özen gösteriyoruz. Bebek odası gibi iç mekan çekimlerinin yanı sıra şehrin en sevdiğiniz köşelerinde de çekimler yapıyoruz.

İZMİR EVLENME TEKLİFİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Bir ömrü paylaşmaya karar verdiğiniz ruh eşinize evlenme teklif ettiğiniz o anı ölümsüzleştiresiniz diye evlenme teklifi fotoğraf çekimi hizmeti sunuyoruz.

Dilerseniz, sizin ve aşık olduğunuz kişinin başrollerini paylaştığı, yıllar sonra bile defalarca kez izlemeye doymayacağız, film tadında yani belirli bir kurgu dahilinde izmir video çekim hizmeti de veriyoruz.

Gelecekteki müstakbel eşinize hazırlayacağınız evlilik sürprizinize kaliteli çekimlerle destek oluyoruz.

Profesyonel ekibimiz ve cihazlarımız ile aşkınızı dost düşman, herkese ilan etmenize vesile oluyoruz.

İZMİR MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ:

İzmir’e aşık olan, güzel İzmir’in her bir köşesine hayranlık duyan ajansımız; mekan fotoğraf çekimleri söz konusu olduğunda eksiksiz bir hizmet sunuyor.

Öncelikle çekimi gerçekleştireceği mekanı ziyaret ederek, keşfe çıkan ekibimiz; ardından mekanın en güzel noktalarını kareliyor.

Bu noktada çekim yaptırmak istediğiniz mekanla ilgili olarak detaylı bilgi edindikten sonra çekimlere başlıyor.

Restoran, okul, mağaza, kafe, otel vb. tüm mekanlarının gerek iç gerekse dış mekan çekimlerinde profesyonelliği elden bırakmıyor.

Otel, restoran, butik otel, mağaza vb. mekan fotoğraf çekimleri ile hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde aktarmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

İZMİR PROFESYONEL YEMEK FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ:

Büyük bir titizlik gerektiren, ancak ve ancak profesyonel fotoğrafçılar tarafından başarı ile tamamlanabilen yemek fotoğraf çekimlerinin kaliteli olması; yemek bloğu olan, yemek programı sunan kişi ve kurumlar için hayati önem arz ediyor.

Doğru ışıkla birlikte canlı renklerin kullanımının, estetik ve uyumun hat safhada olması gereken yemek fotoğrafları; yalnızca sanatsal ve yaratıcı yönü gelişmiş kameramanlar tarafından çekilebiliyor.

Bu yüzden de muhakkak profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor.

İZMİR MODA FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ:

Sanat, estetik ve trendlerin uyum içerisinde bir bütünlük arz ettiği moda fotoğrafları; şüphesiz ki çekimi en zor karelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bazen stüdyo ortamında bazen de dış mekanlarda gerçekleştirilebilen moda çekimlerinin modadan ve trendlerden anlayan, yenilikçi bir yönü bulunan profesyonellere teslim edilmesi gerekiyor.

Yurtiçi, yurtdışı tanıtımlarda, dergi ve gazetelerde, internette yer bulan moda fotoğrafları; fuarlarda, sunumlarda, araçlarında, afişlerde, web sitelerinde kısacası pek çok tanıtım mecralarında kullanılabiliyor.

Giyim, takı, ayakkabı, kozmetik, güzellik, çanta vb. pek çok farklı sektöre yönelik hizmet sunan Kovan Ajans olarak; belirli bir konsept ve hikaye çerçevesinde şekillendirdiğimiz moda fotoğraf çekim hizmetimizi sizlerle buluşturuyoruz.

İZMİR MEZUNİYET FOTOĞRAF VE ÇEKİMLERİ:

Lise ya da üniversite eğitim hayatımızı tamamladığımız, hayatımızın dönüm noktalarından biri olan mezuniyet günümüzün hayatımızda çok özel bir yeri vardır.+

Bu yüzden de mezuniyet balomuzda giydiğimiz kıyafetlerimizin, ayakkabılarımızın ve makyajımızın yanı sıra bu anlamlı gecede çekindiğimiz fotoğrafların da kusursuz olmasını istiyoruz.

İzmir fotoğraf çekimi hizmeti sunan Kovan Ajans olarak, tepeden tırnağa şıklığınızı en iyi şekilde yansıtan, profesyonel mezuniyet fotoğrafları çekimlerimizle mutluluğunuza mutluluk katıyoruz.

Mezuniyet balo çekimleri için profesyonel bir ajansla işbirliği içerisinde hareket etmek, aldığınız hizmetten memnun kalmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL GÜN PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ:

İzmir fotoğraf çekimini profesyonel ekibiyle gerçekleştiren Kovan ajans olarak, en özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyor, mutluluğunuzu sizlerle paylaşıyoruz.

14 Şubat, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinizde aşkınızı daha da alevlendirecek, yıllar sonra bile kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayarak, yüzünüzde tebessüm yaratacak karelerin şimdiden sözünü veriyoruz.

Sünnet fotoğrafları vb. iç ya da dış mekan özel gün çekim fiyatlarımız için detaylı bilgi edinmek adına bizleri arayabilirsiniz.

İZMİR DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ: 

Son dönemlerde giderek daha da popülerleşen, dış mekan fotoğrafçılığı; daha masalsı ve kurgusal çekimlere olanak sağlıyor.

Yaratıcılık ve belirli bir senaryo kapsamında ele alınması gereken çekimler, bazen bir sahilde bazen de bir ormanda gerçekleşebiliyor.

Moda çekimlerinde de ilgi gören İzmir dış mekan fotoğrafçılığı hizmeti almak için profesyonel ekibimizden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

İZMİR OTEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Otellerin tanıtımı aşamasında özel bir yeri bulunan otel fotoğraf çekimi; hizmet kapsamına, otelde müşterileri nelerin beklediğine dair müşterilere bilgiler veriyor.

Bu yüzden de otel fotoğrafların hem görsel açıdan estetik olmaları hem de otelde bulunan eşyaları kapsamlı bir şekilde içermeleri gerekiyor.

Otel odalarını, otel menüsünü, bahçesini kısacası otele dair tüm hizmetleri olası müşterilere aktarma rolü üstlenen fotoğrafların kalitesi; otelin kalitesi hakkında ipucu veriyor.

İZMİR BUTİK OTEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Daha çok konakladığı otelin sıcak ve içten bir atmosfere sahip olmasına önem veren kişilerin tercih ettiği butik otellerin tanıtım ve kataloglarında kullanılan fotoğrafların tıpkı 5 yıldızlı otellerde olduğu gibi kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olmaları gerekiyor.

Mutlaka ilgi çekici olması gereken butik otel fotoğrafları, rezervasyon ve tur şirketlerinin web sitelerinin yanı sıra kataloglarında da yer aldığından, müşteri çekmek isteyen otel sahiplerinin başarılı ve profesyonel bir hizmet almaları, zorunluluk arz ediyor.

İZMİR GREENBOX STÜDYO ÇEKİMLERİ:

Sohbet, eğitim programları, kamu spotu, model çekimi vb. pek çok çekim amacıyla tercih edilen Greenbox stüdyo çekimleri; yeşil perde önünde gerçekleştirilen çekimleri ifade ediyor.

Stüdyo çekimlerinde kullanılan yeşil fon; çekilmesi zor karelerin bile daha kolay bir şekilde çekilmesini sağladığından, hem çekim ekibimize hem de müşterilerimize büyük kolaylıklar tanıyor.

Çekimler sonrasında yeşil fona yerleştirilen görüntüler ile çekimler kusursuz bir şekilde tamamlanmış oluyor. Arka fona dünyanın farklı ülkelerinin yanı sıra konsept ile uyumlu pek çok görüntü yerleştirilebiliyor.

İzmir Cast fotoğraf çekimleri

Model ya da oyuncu olmanın hayalini kuran, cast ajansına yazılmak isteyen kişilerin çektirmesi gereken Cast fotoğraf çekimlerinin profesyonel alması; model ve oyuncu adaylarının işi alabilme olasılığını etkiliyor.

Yüzlerce modele ait görüntüler arasından en iyisini tercih eden Cast ekibi; profesyonel ve başarılı görüntülere şans verdiğinden tüm adayların dikkatli davranmaları gerekiyor.

İzmir Profesyonel Fotoğraf Çekimi Fiyatları:

İzmir fotoğraf çekimi fiyatları üzerinde hangi ajanstan hizmet aldığınız ve hangi alanda fotoğraflar çektirmek istediğiniz belirleyici oluyor.

Bu işi amatör olarak gerçekleştiren pek çok kişi, oldukça ekonomik fiyatlara hizmet sunsa da maalesef ki bu yapılan çalışmalar müşterileri hüsrana uğratabiliyor.

Bu yüzden önceliğinizi fiyattan önce ajansın kalitesine vermenizi öneriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizler; moda, cast, Greenbox vb. her alanda çekimlerin teknik bilgi ve profesyonellik gerektirdiğine inanıyor, bir fotoğrafçının sahip olması gereken tüm donanımlara hakim, yaratıcı bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimiz ile kurumsal ya da bireysel çekimlerimizde sizlerin memnuniyetine öncelik veriyoruz.

Yapılan çalışmalarda kompozisyonun, ışığı doğru kullanabilmenin, renkler arasındaki uyumun, arka planın, zeminin, farklı çekim açılarının, doğru alan derinliğinin, gölge/ışık dengesinin kısacası tüm teknik bilgi ve birikimin ne denli önemli olduğunu biliyor; asla gelişigüzel ve amatör çalışmalar yapmıyoruz.

İzmir fotoğraf çekimi fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek, hizmetlerimize dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulmak adına bizlere dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İzmir’in Hangi Bölgelerinde Fotoğraf Çekimi Hizmeti Veriyoruz?

 • Çeşme
 • Urla
 • Alsancak
 • Alaçatı
 • Torbalı
 • Balçova
 • Aliağa
 • Menderes
 • Çiğli
 • Foça
 • Konak
 • Menemen
 • Ödemiş
 • Karşıyaka
 • Karabağlar
 • Tire
 • Bornova
 • Dikili
 • Buca
 • Karaburun
 • Seferihisar
 • Selçuk
 • Bergama
 • Narlıdere
 • Bayındır
 • Kınık
 • Beydağ
 • Kiraz
 • Güzelbahçe
 • Gaziemir
 • Kemalpaşa

ilçeleri ile tüm bölgelerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buraya tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz.