Karaburun Hava Çekimi Hizmeti

Karaburun hava çekimi hizmeti veren firmamız; özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle dolup taşan, tarihi yerleri ile oldukça popüler olan Karabun’da gerçekleştirmek istediğiniz havadan drone çekimlerinizin kusursuz ve eksiksiz olmasına özen gösteriyor.

Köyleri ve körfezleri ile İzmir’in eşsiz semtlerinden olan Karaburun, her yıl pek çok çekimlere ev sahipliği yapıyor.

Muhteşem deniz manzarası ve harika koyları ile Karaburun, yaz aylarında tatilci akınına uğruyor.

Karaburun tatilinizi ölümsüzleştirmek, biriktirdiğiniz anılarınızı ölümsüzleştirmek istediğinizde nitelikli ve profesyonel insansız hava araçları ile çekimleri gerçekleştiren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Karaburun Havadan Çekim Hizmetimizle Yanınızdayız!

Ajansımız İzmir’in diğer semtlerinde ve nadide köşelerinde olduğu gibi Karaburun’da da havadan çekim hizmeti veriyor, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza dair çekimlerinizi oldukça uygun fiyatlara tamamlıyoruz.

Çekimlerin her aşamasında sizlerin beklentilerini göz önünde bulunduruyor, öncelikle sizlerin görüşünü ve onayını alıyoruz.

Yani önceliğimizi her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Konser, festival çekimi, belediye hizmetleri çekimi, inşaat çekimleri vb. hemen hemen her konuda ve sektörde insansız hava araçlarını kullanıyor, net ve ayrıntılı, metrelerce yükseklikten çekilmiş görüntüleri sizlere teslim ediyoruz.

Düğün hikayesi, mezuniyet filmi, evlilik teklifi, evlenme yıl dönümü, doğum günü sürprizi vb. özel günlerinizi ölümsüzleştirmek istediğinizde havadan drone çekimi hizmetimiz ile yanınızdayız.

Karaburun Havadan Drone Çekimi Fiyatlarımız:

Karaburun hava çekimi fiyatları, çekimlerin süresine, uzunluğuna, çekimlerin konusuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Ekstra kurgu ve montaj hizmeti almak istediğinizde fiyatlar yükseliyor.

Çekime gidecek ekibimizin yani insansız hava araçlarını kullanacak pilotlarımızın yol, yemek, konaklama giderleri için ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Karaburun havadan görüntüleme fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak adına bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.