Karşıyaka Hava Çekimi | Havadan Drone Çekimi Hizmeti

Karşıya hava çekimi hizmeti sunan firmamız; bu bölgede yapacağınız tanıtım, katalog ve izmir fotoğraf çekimi için profesyonel cihazları ile sizlerin yanında yer alıyor.

Son dönemlerde oldukça popüler olan, çekim kalitesi bir hayli yüksek cihazlarımız ile gerçekleştirilen çekimler projelerinizin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

Bizler, sahilleri, denizi ve kültürel geçmişi ile İzmir’in en gözde şehirlerinden biri olan Karşıyaka hava çekimi hizmeti veren bir firma olarak, insansız hava araçlarını kiralıyor, aynı zamanda tüm çekimlerinin yönetmenliğini üstleniyoruz.

Hava çekiminin inceliklerini A’dan Z’ye bilen ekibimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kar, don, yağmur gibi en olumsuz hava koşullarına bile dayanan cihazlarımız ile çekimlerin kesintiye uğramamasına özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi edinebilmek adına bizlere dilediğiniz an iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Karşıyakada gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi, mezuniyet filmi, belgesel, sinema filmi, kısa film çekimi, dizi, katalog çekimi vb. pek çok kurumsal ya da bireysel çekimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yani siz hangi konuda hizmet almak isterseniz, o konuda sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

Sevgilinize hazırladığınız doğum günü sürprizini ya da evlenme teklifini havadan drone çekimi ile ölümsüzleştirmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi mekan, orman, arsa çekimlerinde, inşaat projelerinizi müşterilerinize göstermeyi istediğinizde kısacası her türlü dış mekan çekim ihtiyaçlarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Karşıyaka’da bulunan liman, restoran, cafe, okul, hastane, güzellik merkezi, masaj salonu, danışmanlık şirketleri, rent a car vb. kişisel ve kurumsal tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Hava Çekimi Fiyatları:

Karşıyaka hava çekimi fiyatlarımız; cihazımızın ne kadar süreliğine, hangi çekimlerde kullanmak üzere kiraladığınıza göre değişebiliyor.

Personel konaklama, yol, yemek vb. ihtiyaçlarını da fiyatlara dahil ediyor, lakin kurgu ve montaj hizmeti almak isteyen firmalara ekstra fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Çekilen görüntüler müşterilerimizin temin edeceği belleklere aktarılır ve cihazlarımızın içinde ki hafıza kartları ücrete dahil olmadığı için müşterilerimize bırakılamamaktadır.

Fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgiye bizleri arayarak erişebilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ve bu linkten İzmir Video Prodüksiyon hizmetimizle alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz.