Konak Hava Çekimi | Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Konak hava çekimi hizmeti sunan firmamız; reklam filmi, katalog, tanıtım, arsa, arazi çekimi vb. ihtiyaçlarınıza en kısa sürede yanıt veriyor.

Firmamız; nitelikli, profesyonel ve kaliteli ekipmanları kiralayabilmenizi sağlayıp, bireysel ve kurumsal çekimlerinizin kusursuz olmasına özen gösteriyor.

Özellikle inşaat sektörü, nakliye sektörü gibi dış mekan çekimlerinde kullanılan hava araçları, reklam ve tanıtım kampanyalarınızın daha inandırıcı olmasını, potansiyel müşterilerinizi daha kolay bir şekilde etkileyebilmenizi sağlıyor.

Örneğin, satın almak istediğiniz ev, arsa ya otelin metrelerce yükseklikten çekilen cihazlarla dışarıdan nasıl göründüğünü detaylı bir şekilde havadan video çekimi ile elde edilen görüntülerde görebiliyorsunuz.

Ya da tanıtım amaçlı tarihi yerlerde gerçekleştirdiğiniz çekimlerde havadan fotoğraf çekimi ile son derece kapsamlı fotoğraflar hazırlayabiliyorsunuz.

Hizmetimizle ilgili detaylı bilgi edinebilmek adına bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Konak Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız

Uzaktan kumanda ile yönetilebilen, pilotlar tarafından kullanılan insansız dronelarımız metrelerce yüksekten dış mekanların net ve ayrıntılı bir şekilde fotoğraf ve videolarının çekilebilmesine olanak tanıyor.

Böylelikle normal kameralarla elde edilemeyen ve yakalanamayan görüntüler, son derece farklı ve geniş açılardan çekim yapma yeteneği bulunan insansız hava araçları ile yakalanabiliyor.

Hizmetimizden festival, konser, orman, arazi çekimleri, tarihi yerler, belediye hizmetleri çekimi vb. kurumsal faaliyetlerinizin yanı sıra nişan, evlilik teklifi, doğum günü, mezuniyet çekimi vb. bireysel çekimlerinizde de yararlanabilirsiniz.

Konak Hava Çekimi Fiyatları:

Fiyatlarımız kiralanan ekipman, çekimlerin yapılacağı yer, gün ve saate göre değişiklik göstermektedir.

Kurgu ve montaj hizmeti fiyatlara dahil değildir. Müşterimiz talep ettiği taktirde uygun fiyatlarla kurgu desteği için fiyat teklifi verilir.

Ekipmanlarımızın içinde bulunan hafıza kartları yüksek aktarım hızlarına sahip olup yüksek maliyetleri nedeni ile fiyatlara dahil değildir.

Bu nedenle görüntüler müşterilerimizin temin edeceği belleklere aktarılır.

Fiyat teklifinde bulunurken personelimizin yemek, konaklama, ulaşım vb. ihtiyaçlarını da hesaba katıyoruz.

Bu nedenle müşterilerimiz her hangi birşey için ekstra ücret ödemek zorunda kalmamaktadır.

Konak hava çekimi fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linke tıklayarak diğer hizmet yazılarımıza ulaşabilirsiniz.