Menemen Hava Çekimi Fiyatları

Menemen hava çekimi hizmeti sunan firmamız İzmir’in en şahane semtleri arasında bulunan bu tarihi şehirde havadan fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz ile yanınızdayız.

Girit Türklerinin mirası ve günümüzde kahvaltılarda tükettiğimiz ‘menemen’i ile ünlü olan bu ilçede reklam, tanıtım vb. pek projeye ev sahipliği yapıyor.

Bizler Kovan Ajans olarak, İzmir sınırlarındaki Menemen’e de havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti götürüyoruz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek adına bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Menemen Hava Çekimi Hizmetimiz Neleri İçeriyor?

Hizmetimiz, tıpkı İzmir’in diğer ilçelerinde ve çevre illerde olduğu gibi reklam, tanıtım, web sitesi hizmet ve inşaat projelerinin çekimi, sosyal tesis ve otellerin çekimi gibi insansız hava araçları ile yapılan havadan çekim çalışmalarını kapsıyor.

Oldukça önemli bir sanayi bölgesi olan Menemen’de pek çok firma ve sanayi, imalat ve üretim sürecini müşterilerine yakından gösterebilme ve tanıtabilme noktasında havadan görüntüleme hizmeti alıyor.

Metrelerce yüksekten işletmenin yeri, bulunduğu alan ve kapasitesine dair yapılan bu çekimler; web sitelerine ve diğer sosyal medya ağlarına yüklendiğinde müşteriler üzerinde olumlu etki uyandırıyor.

Devlet kurumları, gıda tesisi, fabrika, otel vb. yapı ve kurumların açılış törenleri, üniversite, belediye hizmetleri ve kamp alanlarına dair çekimler de hizmetlerimiz arasında bulunuyor.

Kurumsal havadan çekimlerin yanı sıra düğün hikayesi, mezuniyet çekimi gibi özellikle son dönemlerde popülerleşen dış çekimlerde de hizmet veriyoruz.

Dronelarımız:

  • Dji Mavic 2 Pro
  • Inspire 2
  • Phantom 4 Pro

Marka dronelarımız mevcuttur. Bunun dışında ihtiyacınız olan ekipmanlar için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Menemen Hava Çekimi Fiyatları:

Menemen hava çekimi fiyatları; çekimlerin türüne, süresine, kurgu ve montaj hizmeti alıp almadığınıza göre değişebiliyor.

Sizlere fiyat teklifinde bulunurken ekibimizin yol, yemek ve konaklama giderlerini de hesaba dahil ediyoruz.

Cihazlarımızın içinde yer alan hafıza kartları fiyatlara dahil olmadığı için müşterilerimize bırakılamaz.

Görüntüler müşterilerimizin temin edeceği belleklere aktarılır.

Menemen hava çekimi fiyatlarımızı öğrenmek adına bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir, merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.