Narlıdere Hava Çekimi ve Drone Çekimi Hizmetleri

Narlıdere hava çekimi hizmeti veren firmamız; İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Narlıdere’de 4k havadan drone çekimi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyor.

Özellikle turistik beldeleri ve köyleri; gerek turistler gerekse kameraman ve yönetmenler tarafından yoğun bir ilgi gören Narlıdere; pek çok otel, fabrika ve turizm işletmesine ev sahipliği yapıyor.

Kamp alanları ve gıda tesisleri ile de ön plana çıkan Narlıdere’de gerçekleştirmek istediğiniz her türlü çekim ihtiyacınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Bizler Kovan Ajans olarak, havadan çekim hizmetimizin her aşamasında kaliteli, profesyonel, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı, düşük ışıkta bile çekim yapabilen insansız hava araçlarını kullanıyor; sizlerin memnuniyetine önceliğimizi veriyoruz.

Liman, turizm işletmesi, otel, belediye vb. devlet kurumları vb. tüm kurumlara kurumsal çekim ihtiyaçlarında büyük bir profesyonellikle yardımcı oluyoruz.

Narlıdere Hava Çekimi Hizmetimiz İle Yanınızdayız!

Özellikle inşaat firmalarının, otellerin ve belediyelerin yararlandığı Narlıdere havadan görüntüleme hizmetimiz; yalnızca kurumsal firmalara değil bireysel çekim hizmeti almak isteyen kişilere de hitap ediyor.

Belediye çalışmalarının, inşaat projelerinin, arsa ve arazilerin havadan drone çekimi teknikleri kullanılarak görüntülenmesi; müşteriler üzerinde daha gerçekçi ve daha etkileyici olduğundan kurumsal firmaların mutlaka profesyonel bir hizmet almaları gerekiyor.

Satın almayı düşündükleri arsa, arazi, otel ya da evleri ayrıntılı ve net bir şekilde çekimlerde görebilen müşteriler; kararlarında daha ısrarcı oluyor.

İnsansız hava araçları ile metrelerce yüksekten pilotlarımız tarafından çekilen görüntüler daha kapsamlı ve daha ayrıntılı olduklarından müşterilerin satın alma düşüncelerini olumlu yönde etkiliyor.

Bu yüzden bizler; inşaat, otel, gıda başta olmak üzere akla gelebilen diğer sektörlerde de hizmet veren firmalara müşterilerini etkileme noktasında havadan çekim hizmeti almalarını öneriyoruz.

Aynı zamanda düğün hikayesi çekimi gibi özel ve anlamlı günlerinizde de firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Narlıdere Hava Çekimi Fiyatları:

Narlıdere hava çekimi fiyatları; çekimin türüne, süresine, montaj ve kurgu hizmeti alıp almayacağınıza göre değişiyor. Kurumsal ve bireysel çekim fiyatları arasında farklılık olabiliyor.

Fiyatlar, çekim ekibimizin yol, yemek ve konaklama masraflarını da içeriyor.
Narlıdere hava çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek adına bizlere dilediğiniz an iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.