Seferihisar Hava Çekimi

Seferihisar hava çekimi hizmeti veren firmamız; hepsi birbirinden eşsiz, kaliteli ve çözünürlüğü yüksek drone çekimleri oldukça uygun fiyatlara temin edebilmenizi sağlıyor.

Bizler Kovan Ajans olarak, çekimlerde son teknoloji dronelar kullanarak havadan 4k kalitesinde net ve ayrıntılı görüntüler kaydediyoruz.

Katalog çekimi vb. tüm firmaların satış ve pazarlama rakamlarını arttıracak olan çekimleri büyük bir profesyonellikle tamamlıyor, bizden hizmet alan firmaların müşteri geri dönüş oranlarını yükseltiyoruz.

Kurumsal firmaların yanı sıra evlilik teklifi çekimi, mezuniyet çekimi vb. hizmetler vererek, özel günlerini ölümsüzleştirmek isteyen kişilere de hizmet veriyoruz.

İzmir’in en güzel semtleri arasında yer alan Seferihisar’da havadan çekim hizmeti alma gereksinimi duyduğunuzda bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Seferihisar Havadan Çekim Hizmeti Kapsamımız:

Hizmetlerimiz havadan arsa, inşaat, otel, restoran, belediye hizmetleri, konser, festival çekimi vb. aklınıza gelebilecek her türlü çekimi içeriyor.

Çekimleri asiste eden firmamız; tüm süreci büyük bir ustalıkla ve profesyonellikle yönetiyor.

Mezuniyet filmi, düğün hikayesi çekimi vb. dış mekanda gerçekleşecek, büyük bir stres uyandıran çekimlerde sıcakkanlılığımız ve güler yüzümüz sayesinde çekimlerin rahat ve eğlenceli bir şekilde geçmesini garantiliyoruz.

Hayatınızın en heyecanlı ve en gergin olduğunuz bu dönemde anlayışımız ile sizlerin yanında yer alıyoruz.

Sinema filmi, konser vb. kurumsal çalışmalarda ise işimizi büyük bir titizlikle tamamlıyor, havadan fotoğraf çekimi ve havadan görüntüleme söz konusu olduğunda alanında deneyimli olan pilotlarımızla hizmet veriyoruz.

Çekimlere başlamadan önce çekimlerin sorunsuz ve başarılı bir şekilde ilerlemesi için çekim yapacağımız alanı ve bu alanın özelliklerini keşfe koyuluyoruz.

İçimize sinmeyen görüntüleri sizlere teslim etmiyor, teslim öncesinde mutlaka sizlerin de onayını alıyoruz. Gerekli gördüğümüz hallerde gereksiz görüntüleri siliyor ve yenilerini çekiyoruz.

Seferihisar Hava Çekimi Fiyatları:

Seferihisar hava çekimi fiyatları; hangi insansız hava aracını, ne kadar bir süre için kiraladığınıza, çekimlerin süresine, çekimin konusuna yani kurumsal mı yoksa bireysel bir çekim mi olacağına göre değişiklik gösterebiliyor.

Kurgu ve montaj isteyenlere ekstra fiyat teklifinde bulunuyor, çekimleri gerçekleştirecek olan ekibimizin yol, yemek vb. masraflarını fiyatlara dahil ediyoruz.

Seferihisar havadan drone çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.