Torbalı Hava Çekimi Fiyatları

Torbalı hava çekimi hizmeti veren firmamızla hemen iletişime geçerek, sizler de İzmir’in en nadide ilçelerinden biri olan Torbalı’da havadan fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizler, İzmir’in en köklü ve en iddialı ajanslarından biri olan Kovan Ajans olarak, deneyimli pilotlarımız ve ekibimiz ile havadan çekim hizmeti sunuyor; arsa ve inşaat çekimi, fabrika ve sanayi çekimi vb. kurumsal firmaların video ve fotoğraf çekim ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tamamen kaliteli ve modern teknoloji ile donatılmış insansız hava araçlarını çekimlerde kullanıyor, bu cihazları kiralıyoruz.

Torbalı hava çekimi hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak istediğinizde bizleri arayabilirsiniz.

Torbalı Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız:

Daha çok sanayiler, fabrikalar ve belediyeler tarafından ihtiyaç duyulan, tamamen dış mekana yönelik olan havadan çekim; farklı açılardan, ayrıntılı fotoğraf ve videolar hazırlayabilmek için tercih ediliyor.

Havadan görüntüleme teknikleri ile bir belediye hizmeti ya da inşaat halindeki yapı; net bir şekilde çekilebiliyor.

Firmaların web sitelerinde yayınlamak için yararlandığı havadan video çekimi; izleyenlerin firma hakkında ayrıntılı ve gerçek bilgiler elde edebilmesini sağlıyor.

Bizler; kurumsal firmaların yanı sıra kurumsallaşma ve markalaşma hedefi bulunan firmalara da reklam, tanıtım amaçlı çekimlerinde yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda dış mekanlarda gerçekleşen düğün hikayesi çekimi, mezuniyet balo çekimi vb. özel günlerde de hizmet veriyoruz.

Çekimlerin sekteye uğramaması yani aksamaması ve en iyi şekilde tamamlanması için çekim tarihinden önce çekim mekanına gidiyor ve keşfe çıkıyoruz. Yaptığımız bu keşifle fotoğraf ve videolarda öncelik vermemiz gereken noktaları belirliyoruz.

Hizmetimizin her aşamasında müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulunduruyoruz.

Torbalı Hava Çekimi Fiyatları:

Havadan görüntüleme fiyatlarımız; çekim süresine, çekimin türüne ve kaç gün süreceğine göre farklı olabiliyor.

Personel yol, konaklama ve yemek giderleri de çekim fiyatlarına dahil oluyor.

Torbalı hava çekimi fiyatlarımıza montaj ve kurgu hizmetinin dahil olmadığını, bu hizmetler için ekstra ücret talep ettiğimizi de belirtmek istiyoruz.

Havadan video çekimi ve fotoğraf çekimi fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.