Urla Hava Çekimi Hizmetleri ve Havadan Drone Çekimi

Urla hava çekimi hizmeti veren firmamızla hemen iletişime geçerek, profesyonel, kaliteli ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen bir hizmet almaya ne dersiniz?

Bizler, Kovan AJANS olarak, yıllardır havadan video ve fotoğraf çekimi hizmeti vererek müşterilerimizin çekimlerini farklı açılardan, ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz.

urla havadan çekim

Konser, festival, katalog çekimi vb. dış mekanlarda çekilen tüm drone çekimlerini büyük bir titizlikle, tamamen alanında uzman ekibimizle tamamlıyor; sizlere başarılı, beklentilerinizi aşan çekimler teslim ediyoruz.

Urla havadan çekim hizmetimizle ilgili detaylı bilgi alabilmek adına bizlere dilediğiniz an iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Urla Hava Çekimi Hizmet Kapsamımız

Son dönemlerde gelişen ve güncellenen teknolojiyle birlikte standart kameraların yerini alan insansız hava araçları ile metrelerce yüksekten yeryüzündeki nesneler, objeler ve insanlar; standart kameralara nazaran daha farklı ve daha fazla sayıda açılardan çekilebiliyor.

Özellikle inşaat sektöründe faaliyet gösteren, otel, ev, villa vb. yapıları müşterilerine detaylı bir şekilde sunmak isteyen firmaların tercihi olan havadan drone görüntüleme; günümüzde sevgilisine evlilik teklif etmek isteyen, düğün videosu çektirmeyi dileyen kişiler tarafından da tercih ediliyor.

İnsansız hava araçları kullanılarak gerçekleştirilen çekimler, sadece kurumsal değil bireysel ihtiyaçlara da cevap veriyor.

Sizler de hizmetlerimizden yararlanarak kır düğünü vb. dış mekanlarda gerçekleşen tüm çekimlerinizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını garantileyebilirsiniz.

Böylelikle aldığınız hizmetten oldukça memnun kalabilir; filmlerinizden olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz.

Urla Hava Çekimi Fiyatları:

Urla hava çekimi fiyatları; çekimlerin kaç gün süreceğine, çekimler esnasında kullandığımız cihaz ve ekipmanlara, çekimlerin niteliğine göre değişiklik gösterebiliyor.

Kurumsal çekimler ile bireysel çekimler arasında da fiyat farkı olabiliyor. Söz konusu kurgu ve montaj olduğunda ise ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Personelimizin yol, yemek, konaklama vb. ihtiyaçlarına yönelik giderleri de fiyatlara dahil ediyoruz.

İzmir’in en gözde semtlerinden biri olan Urla’da profesyonel hava çekimi hizmeti almayı dilediğinizde bizleri tercih edebilirsiniz.

Urla hava çekimi fiyatlarımızı öğrenmek adına bizleri arayabilir, merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Burada ki linke tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.