%100 Mobil ve Seo Uyumlu Web Tasarım Hizmeti | Kovan Ajans

Web tasarım; internet başta olmak üzere tıpkı diğer her şey gibi modern çağa ayak uydurarak, edindiği yepyeni kazanımlarıyla değişimini ve gelişimini sürdürüyor.

İnternetin en yaygın ve en etkili iletişim aracı olarak kullanıldığı son yıllarda pek çok firma, kişi ya da kurum; ürünlerini ya da hizmetlerini kendilerini en iyi şekilde yansıtan web siteleri ile milyonlara tanıtıyor.

Bireysel ya da kurumsal firmalar satış, pazarlama ve reklam ağı olarak kullanabileceği bir web sitesine ihtiyaç duymaktadır.

Bir web sitesinin sahip olması gereken nitelikler arasında tasarımı ilk sıralarda yer alıyor.

Kaliteli, firma imajına uygun bir şekilde tasarlanan web siteleri, arama motorlarında hızlıca yükselirken, diledikleri müşteri ve ziyaretçi kitlesine de daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Bu noktada site tasarımı ile ilgilenen uzmanlara sanıldığından daha da önemli görevler düşüyor.

Uzun zamandır web tasarım alanında hizmet veren uzman ekibimiz, müşterilerimizle işbirliği içerisinde hareket ederek onların beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan siteler tasarlamaktadır.

Nitelikli, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmeyi başaracak, güvenilir ve kaliteli bir web sitesine kısa bir sürede sahip olmak adına bizimle iletişime geçebilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Ederiz?

Kişisel veya kurumsal web sitelerin tüm ihtiyaçları karşılayabilmesi için yerine getirmesi gereken birçok kriter vardır.

Öyle ki farklı kişi yada kurumlara site yaptırdıktan belirli bir süre sonra sitelerinin hız, güvenlik, seo ve database optimizasyonlarını yaptırmak için tarafımıza başvuran çok fazla müşterimiz bulunmaktadır.

Grafikler:

İstisnasız tüm web sitelerinde yer alan grafiklerin mutlaka göze hitap etmeleri ve kullanımlarının kolay olmaları gerekiyor.

Web site içerikleri ile uyumlu olmaları adeta zorunluluk olan grafiklere logoları, fotoğrafları, sitede kullanılan simgeleri örnek olarak gösterebiliriz.

İçerikler:

Yalnızca haber, blog sitelerinde değil e-ticaret sitelerinde bile kullanılan içeriklerin de tıpkı grafikler gibi belirli kriterleri karşılamaları oldukça önem arz ediyor.

Başarılı bir web tasarım hizmeti, seo uyumlu, anahtar kelimelerin yerinde ve doğru bir şekilde kullanıldığı, özgün, faydalı, bilgilendirici içeriklerle desteklendiğinde mümkünleşiyor.

Bu özellikler blog yazarak para kazanmak isteyenler için ayrı bir öneme sahip olup web sitesinin seo uyumluluğu açısından en ince ayrıntısına kadar optimize edilmesi gerekir.

Fontlar:

Web sitesinin tasarımında kullanılan fontların yani yazı tiplerinin gözü yormamaları, okunaklı olmaları web tasarım hizmetlerinin olmazsa olmazları arasında bulunuyor.

Düzen:

Web sitesindeki tüm içeriklerin, grafiklerin, fontların belirli bir düzende olmaları yani tasarımın dengeli olması, tüm diğer web tasarım unsurlarını doğrudan etkiliyor.

Herhangi bir tutarlılığı ya da bütünlüğü bulunmayan, düzensiz ve dengesiz içerik ve grafiklerle dolu web siteleri maalesef ki istedikleri başarıya ulaşmak bir yana kısa sürede tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alıyor.

Hosting:

Web sitelerinin internette kapladıkları alanı tabir eden hosting hizmetini sunan web sunucun mutlaka hedef kitleniz, yani potansiyel müşteri ve okuyucularınız ile aynı ülkede bulunması gerekiyor.

Hız:

Web sitenizin hızlı olması, yani ziyaretçilerinizin sitenize ve site içeriklerinize saniyeler içerisinde erişebilmesi, sitenizi ilk kez ziyaret eden kişinin sitenize tekrar girip girmeyeceğini doğrudan etkiliyor.

Mobil uyumluluk:

İnternete girmek için daha çok akıllı cihazlarımızı ve tabletlerimizi kullandığımızı dikkate alacak olursak, web sitesi tasarımınızın mobil uyumlu olması, sitenizin daha sık ve daha fazla kişi tarafından ziyaret edilebileceği anlamına geliyor.

İletişim:

Kusursuz bir web sitesinde mutlaka firmanızın iletişim bilgilerine açık ve net bir şekilde yer vermeniz, ziyaretçilerinizin ya da müşterilerinizin güvenini kazanmanızı sağlıyor.

İletişim bilgilerinin yetersiz olması durumunda sadık ziyaretçi ve müşteri kazanabilmeniz zorlaşıyor.

Seo:

Web tasarımın tüm aşamalarının özellikle site içeriklerinin mutlaka seo uyumlu olmaları arama motorlarında hızlıca yükselebilmenizin yolunu açıyor.

Sosyal medya entegrasyonu:

Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesaplarınıza müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin doğrudan ulaşabilmeleri, sizi yakından takip edebilmeleri anlamına geldiğinden sosyal medya ile entegre edilmiş bir web site tasarımı, hedef kitlenizle her daim iletişim halinde olabilmenize yardımcı oluyor.

Bireysel ve Kurumsal Web Tasarım İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız!

Günümüzde yalnızca kurumlar değil,  sanatçılar, bireyler, bloggerlar kısacası web sitesi sahibi olmak isteyen herkes bu hayaline kolaylıkla kavuşabiliyor.

Ancak binlerce blog, haber sitesi, e-ticaret sitesi arasından yalnızca belirli siteler, başarılı olup, zirveye tırmanabiliyor.

Web sitelerinin başarılı olabilmelerinin yolu ise öncelikle kusursuz bir tasarıma sahip olabilmelerinden geçiyor. Aksi halde web siteleri her ne kadar kaliteli, özgün ve faydalı içeriklerle donatılmış olsalar da maalesef ki bekledikleri ilgiyi görmüyor.

Görselliğin hayatımızın her alanında olduğu gibi web tasarım söz konusu olduğunda da ne denli önemli olduğunu, görsel açıdan zengin, öncelikle göze hitap eden bir site tasarlatmanız gerektiğini asla unutmamalısınız!

Bizler, en başarılı web tasarım İzmir firmalarından biri olarak, hem fonksiyonel hem de estetik web site tasarımlarımız ile her daim yanınızda yer alacağımızın şimdiden sözünü veriyoruz.

Web Tasarım Fiyatlarımız Nasıl?

Günümüzde pek çok kişi hazır web site kullanmayı tercih etse de bu siteler bile ufak dokunuşlar ile tamamen kullanıcıya özgün bir hale getirilebiliyor.

Doğru grafik, metin, logo, font, içerik vb. unsurların seçimi ile web siteleri tam anlamıyla kişiselleştirilebiliyor.

Kurum ya da kişiye özel olarak tasarlanan web siteleri ise site sahiplerinin onbinlerce site arasından sıyrılarak, rakiplerini geride bırakmalarını sağlıyor.

Web tasarım İzmir fiyatları; firmadan firmaya, web sitesinin hangi amaca hizmet edeceğine, hizmet aldığınız ajansa, tasarım aşamasında hazır mı yoksa yalnızca size özel tema mı kullanılacağına göre değişiklik gösterebiliyor.

Hazır web sitesi fiyatları daha uygun rakamlarda seyrederken, firma, kurum ya da kişiye özel tasarlanan web siteleri daha yüksek fiyatlara satışa sunuluyor.

Şayet rakiplerinizden her daim bir adım önde olmak, marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız; yalnızca size özel web tasarım İzmir hizmetimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Onlarca web tasarım firmaları İzmir arasında karar vermekte zorlanmanızı anlayışla karşılayarak, neden bizi tercih etmeniz gerektiğine kısaca değinmek istiyoruz.

>> Ekonomik fiyatlarımız ile her bütçeye hitap ediyor, herkesin hayalindeki web sitesine sahip olmayı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyoruz.

>> Kurumsal web tasarım İzmir hizmetimiz ile hizmet, ürün ve markanıza uygun siteler tasarlamaya özen gösteriyoruz. Bir diğer deyişle kurumsal kimliğinizi hiçbir şekilde sarsmayan, imajınızı daha da güçlendiren web siteleri hazırlıyoruz.

>> Bilgi birikimi ve hayal gücü yüksek web tasarım uzmanı arkadaşlarımıza sonuna kadar güveniyor, personel seçimimizde oldukça seçici davranıyoruz.

>> A’dan Z’ ye oldukça geniş kapsamlı olan web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere eksiksiz siteler teslim ediyoruz.

Kurumsal ve bireysel web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Burada ki linkle tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle alakalı yazılara ulaşabilirsiniz.