youtube partner şirketi

Youtube Danışmanlık Hizmetleri

Son yılların en popüler dijital ağlarından biri olan Youtube; birbirinden güzel videoları, dizi, yemek programı ve sokak röportajları gibi keyifli vakit geçirebilmemizi ve gündemi yakından takip edebilmemizi sağlayan tüm görsel içerikleri bünyesinde barındırıyor.

Yalnızca kurumların değil bireysel kullanıcıların da video paylaşabildiği Youtube; 7’den 70’e herkese fenomen olabilme, milyonlarca kişi tarafından izlenebilme ve izlendikçe de para kazanabilme şansı sunuyor.

Pek çok kişinin ünlü olmasını, kendisine ait bir takipçi ve izleyici kitlesi oluşturmasını sağlayan Youtube’da fenomen olmak isteyenlerin öncelikle bir kanal açmaları gerekiyor.

Şöhret olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen çoğu kişiye Youtube’da kanal açma fikri cazip gelse bile maalesef ki bu çoğunluğun büyük bir bölümü, hayallerinde başarılı olamıyor.

Bu durum ise kanal sahiplerinin kanal yönetimine dair pek de fazla bilgiye ve deneyime sahip olmamalarından kaynaklanıyor.

Şayet sizler de Youtube’da kanal açmak istiyor, ancak kanalı nasıl yöneteceğinizi, nasıl videolar ve içerikler paylaşacağınızı, insanları nasıl etkileyebileceğinizi bilmiyorsanız; ajansımızla hemen iletişime geçebilir, bizlerden Youtube danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Bizler Kovan Ajans olarak, gerek kişisel gerekse kurumsal Youtube kanalınızı nasıl yönetebileceğinizi sizlere öğretiyor, strateji geliştirmenize, belirli bir plan ve proje dahilinde ilerleyerek, kanalınızı büyütebilmenize öncülük ediyoruz.

Youtube danışmanlık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinebilmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Kanalınız Bize Emanet!

Markaların bilinirliğinin ve popülaritesinin arttırılmasında muazzam bir reklam aracı olan Youtube, her ay 1 trilyondan fazla ziyaret edilmekte ve kanal sahipleri tarafından her 1 dakikada 400 saatlik video yüklenmektedir.

Yalnızca ülkemizde bile 30 milyona yakın kullanıcısı bulunan Youtube; ülkemizin yanı sıra dünyanın tüm bölgelerinde en çok tıklanan ve takip edilen sosyal medya ağlarından biri olma özelliği taşıyor.

Yani bu harika video barındırma sitesi; milyonlarca müşteriye ya da takipçiye ulaşabileceğiniz bir platform olarak ön plana çıkıyor.

Günümüzde yalnızca büyük markalar ve ünlüler tarafından değil, genç ya da yaşlı fark etmeksizin yeteneğine, bilgisine ve tecrübesine güvenen, yıldız olmanın hayalini kuran ya da ürünlerini müşterileriyle buluşturmak isteyen herkesin ilk tercihi olan Youtube; ideal bir reklam/pazarlama aracı olarak da kullanılıyor.

Kısa sürede öncelikle binlerce ardından da milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz noktasında adeta bir köprü görevi üstlenen bu platform; yeni yeteneklerin keşfedilebilmesine aracılık ediyor.

Şayet bir butiğiniz varsa ve ürün satışlarınızı arttırmak istiyorsanız ya da sesinize güveniyor ve şarkılarınızı milyonlarla paylaşmak istiyorsanız Youtube’da kanal açarak, insanlar tarafından anında keşfedilmeye başlayabilirsiniz.

Hazırlayabileceğiniz makyaj videoları, ürün denemeleri ve tanıtımları, sokak röportajları kısacası insanların ilgisini çekebileceğinize inandığınız hemen hemen her konuya dair videolar ile hem tanınabilir hem de Youtube’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube kanal yönetimi hizmetimizden yararlanarak, kanalınızı sizin adınıza profesyonel bir şekilde yönetmemize izin verebilir, böylelikle başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz.

Birkaç ay gibi oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde bile binlerce lira kazanabilir, bir hobi olarak başladığınız Youtube kanal yönetimine bir profesyonel olarak devam edebilirsiniz.

Hatta sıkıcı ve bırakmayı düşündüğünüz işinizden Youtube’dan elde ettiğiniz gelirler sayesinde ayrılabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Bizler Kovan Ajans olarak; Youtube danışmanlığı hizmetimizle bu süreçte sizlere rehberlik ediyor, kanalınızı sizler adına en güzel şekilde yönetiyoruz.

Bu noktada markanızın ya da sizin ihtiyaçlarınızı öncelikli olarak belirliyor, hedef kitlenize ulaşıyor, hedef kitlenizin dikkatini çekecek video ve içeriklerimizle Youtube’da hızlıca büyümenize, onlarca rakibiniz arasından sıyrılarak, Youtube’un en çok izlenen kanallarından biri olabilmenize fırsat tanıyoruz.

Youtube kanal yönetimi hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden erişebilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

Youtube’da ön plana çıkmanıza ve yıldızınızın parlamasına yönelik olarak sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Kanal yönetimi:

Şöhret olma, daha çok kişi tarafından tanınma potansiyeli bulunan, bu amaçla da Youtube kanalı açan pek çok kişi; maalesef ki kanalını nasıl yöneteceğini bilmediği için bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalıyor.

Şayet sizler de bu kişilerden biriyseniz ya da kanal açmak istemenize rağmen kanalınızı nasıl yöneteceğinize dair kafa karışıklığı yaşıyorsanız, Youtube kanal yönetimi hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bizler Kovan Ajans olarak; markanıza ya da size en uygun, doğru ve etkili içerik, video ve görselleri düzenliyor ardından da optimize ediyoruz. Böylelikle videolarınızın daha çok sayıda kişiye erişebilmesini sağlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizle etkileşime girmenize yardımcı olacak teknikleri kullanarak, kısa sürede sizlere binlerce takipçi kazandırıyoruz.

Youtube Eğitimi:

Youtube’ı eksiksiz bir şekilde öğrenmek, kanalını büyütmek, gelirlerini arttırmak isteyenler için birebir olan Youtube eğitimimiz, kanalınızı etkili ve doğru bir şekilde kullanabilmenizi hedefliyor.

Eğitimimiz kapsamında sizlere Youtube’dan para kazanmanın en kolay yolları olan Adsense ve Affiliate’yi nasıl kullanabileceğinizi öğretiyoruz.

Seo eğitimimizle hem Google hem de Youtube’da nasıl en üst sıralarda yer alabileceğinizin püf noktalarını sizlere anlatıyoruz.

Youtuber’lık eğitimimizle sizlerle milyonlarca kişi tarafından takip edilen, sevilen ve sayılan biri olmanın sırlarını paylaşıyoruz.

Kısacası Youtube danışmanlık hizmetimiz kapsamında Youtube’a dair bildiğimiz her ne varsa sizlere de öğretiyoruz.

Youtube Kanalı Video Giriş İntrosu Hizmeti:

Youtube kanalınızın dikkat çekici ve sonuç odaklı olabilmesi için kanalınızda ve videolarınızda kullandığınız giriş introsunun mutlaka profesyonel tarafından hazırlanması gerekiyor.

Belirli bir konuya ve bütünlüğe sahip olan introlar, üye sayınızı arttırabilmenize yardımcı oluyor.

Ziyaretçilerinizi daha ilk anda etkilemenizi sağlayacak, başarılı bir giriş introsu hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya İntrosu Hizmeti:

Youtube’da hazırladığınız videolarınızı izleyen izleyici kitlenizi Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin  hesaplarınıza aktarabilmenizi sağlayan sosyal medya introsu ile izleyicilerinizi kişisel ya da kurumsal hesaplarınıza yönlendirebiliyorsunuz.

Doğru hazırlanmış intro ile hedef kitlenizle aranızda daha sıkı ve güncel bir bağ kurabilirsiniz.

Youtube Abone Ol ve Videoyu Beğen İntrosu Hizmeti:

Youtube’de hazırladığınız videolarınızın kullanıcılar tarafından izlenmesi çoğu zaman tek başına yeterli olmuyor. Aynı zamanda kullanıcıların kanalınıza üye olmaları ve videolarınızı beğenmeleri de gerekiyor. Böylelikle Youtube’da daha da popüler olabiliyorsunuz.

Kanalınızı daha da büyütmenizi sağlayacak olan bu hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Seo Hizmeti:

Kanalınızın Google başta olmak üzere arama motorlarında hızlıca yükselebilmesi için kanalınızda ve videonuzda mutlaka doğru anahtar kelimelere yer vermeniz ve Youtube seo kuralları çerçevesinde kanalınızı yönetmeniz gerekiyor.

Kaliteli ve profesyonel bir Youtube seo hizmeti için ajansımıza danışabilirsiniz.

Youtube Danışmanlık Hizmeti Fiyatlarımız:

Piyasada bu hizmeti sunan pek çok firmanın olması, müşterilerin doğru firmayı tercih etmelerine çoğu zaman engel oluyor.

Çünkü kendi kanalını bile doğru düzgün yönetemeyen, Youtube kurallarına hakim olmayan çoğu firma; danışmanlık hizmeti vererek, müşterilerini mağdur ediyor.

Bu yüzden yalnızca uygun fiyatlara Youtube danışmanlık hizmeti sunduğu için bir ajansı ya da firmayı tercih etmemeli, ajans seçimi esnasında oldukça seçici davranmalısınız.

Mümkünse firmanın referanslarını, bu zamana kadar başardığı işleri mutlaka öğrenmelisiniz.

Doğru bir reklam ajansı ile çalışarak, Youtube’da hızlıca ve kısa sürede yükselebilir, paranızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.

Bizler; Kovan Ajans olarak, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Youtube danışmanlık hizmetimiz ile sizlerin her daim yardımınıza koşuyoruz.

Güvenilir, profesyonel, özverili bir ekip ile çalışmak adına bizleri tercih edebilir, sizler de geniş ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Kanal yönetimi danışmanlık hizmeti ve paket fiyatlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Türkiye’nin Hangi Bölgelerinde Hizmet Veriyoruz?

İzmir başta olmak üzere;

 • İstanbul
 • Ankara
 • Antalya
 • Bursa
 • Konya
 • Kocaeli
 • Adana
 • Şanlıurfa
 • Gaziantep
 • Mersin
 • Manisa
 • Kayseri
 • Aydın
 • Eskişehir
 • Muğla

gibi ülkemizde bulunan 81 ilde Youtube danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İzmir seo hizmeti ve web tasarım hizmeti için ilgili yazılarımıza göz atabilir, buraya tıklayarak verdiğimiz diğer hizmetlerle ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz.